SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

HAZİRAN AYINDA NISSAN SAHİBİ OLMANIN YOLLARI

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

“Herkes için bir Nissan var” sloganından hareketle tasarlanan kişiselleştirilebilir kampanya seçenekleri, farklı alternatifler ile yeni bir Nissan sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Haziran ayı kampanyası* kapsamında kredi teklifi ve takas desteği seçenekleri bir arada sunuluyor. Ayrıca maksimum kredi ve maksimum takas alternatifleri de tek başına değerlendirilebiliyor.

Nissan Yetkili Satıcılarında sizlerle buluşmayı bekleyen Yeni X-Trail, Yeni Qashqai ve Juke modellerimiz için hazırladığımız Haziran ayı satış kampanyalarımızın detaylarını bu sayfada inceleyebilir, en uygun kampanya seçeneği ile yeni bir Nissan sahibi olabilirsiniz.

YENİ NISSAN QASHQAI e-POWER

 
280.000 TL 12 Ay %1,29 Faiz veya
50.000 TL Nakit Alım İndirimi

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

NISSAN QASHQAI

 
240.000 TL 12 Ay %1,29 Faiz veya
50.000 TL Nakit Alım İndirimi

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

YENİ NISSAN X-TRAIL e-POWER

 
60.000 TL Nakit Alım İndirimi
 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

YENİ NISSAN X-TRAIL

300.000 TL 12 Ay %1,29 Faiz veya
60.000 TL Nakit Alım İndirimi

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

NISSAN JUKE

 
120.000 TL 12 Ay %1,29 Faiz veya
25.000 TL Nakit Alım İndirimi

 

FİYAT TEKLİFİ ALIN
TEST SÜRÜŞÜ TALEP EDİN

*Niskasko veya uzatılmış garanti seçeneği ile tercih edilebilmektedir.

**Designpack ve üzeri versiyonlarda, BDDK’nın 21.02.2022 tarihli 10099 sayılı kararı uyarınca belirtilen nihai fatura değeri referansınca verilen limitler dahilinde geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren Yetkili Satıcıları’mız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.